Det är inte alltid den konventionella sjukvården räcker till

Det är inte alltid den konventionella sjukvården räcker till. Har du prblem med stel nacke eller rygg? Har du drabbats av tennisarmbåge eller musarm? Lider du av ischias eller migrän? Kanske kan thai massage vara lösningen för dig. På Östermalm i Stockholm hittar du prisvärd och högklassig service hos Apple Thai Massage AB. Våra nya lokaler är lokaliserade på Skeppargatan 8, ett stenkast från Strandvägen. Vi erbjuder både förebyggande vård och behandling av existerande problem. Gör dig själv en tjänst – testa thai massage hos oss! Våra massöser har en gedigen utbildning och de allra flesta har examinerats från Wat Po i Bangkok, den främsta massageskolan i Thailand. Låter det här som att det kan vara något för dig. Läs mer om oss på Apple Thai Massage och vad vi har att erbjuda på applemassage.

Thai massage avhjälper inte endast fysiska åkommor och besvär. Många som vänder sig till oss ser massage som en helande terapiform. Thai massage gör dig pigg och alert. Vänd dig till oss på Apple Thai Massage på Östermalm så hjälper vi dig tackla vardagens problem och vedermödor. Öppettiderna är vardagar mellan klockan 09:00 och 21:00 samt helgdagar mellan klockan 11:00 och 21:00. Unna dig en massage hos Apple Thai Massage!

No related posts.