Lån.at ger lån

Intresserad av att göra en bra affär? Anlita Lån.at. Företaget hjälper dig, kostnadsfritt, att hitta de bästa långivarna på marknaden. Allt du behöver göra är att fylla i en ansökan på företagets hemsida.

Via ombudet Lån.at kan du låna upp till 350 000 kronor, utan att du behöver ha någon säkerhet. De typer av lån som Lån.at kan erbjuda är privatlån, bolån och billån.

Om du väljer att anlita Lån.at så bestämmer du själv din återbetalningstakt. Om du vill veta hur hög din månadskostnad kommer att bli, beroende på hur lång avbetalningstid du väljer, så hittar du en mycket praktisk kalkylator på företagets hemsida.

För att Lån.at ska kunna bevilja din ansökan krävs dock att du uppfyller vissa grundkriterier. Du ska vara minst 18 år fyllda, samt ha fast bostad i Sverige. Vidare får din årsinkomst inte understiga 100 000 kronor. Mer information om villkoren hittar du på Lån.at.

När du ansöker om ett lån via www.lån.at kan du kryssa i en ruta ifall du har någon medsökande. Att ha en medsökande kan öka chanserna till att få lånet beviljat. Svar på din ansökan får du inom 24 timmar, under vardagar.

Om du har några vidare frågor kan du alltid ta kontakt med företagets kundtjänst, som du når på 0770-455 903. Kolla in Lån.at redan idag. Lån.at gör det enklare och billigare att låna.

Related posts:

  1. Låna pengar via Bankbolaget
  2. Låna via Internet