Låt LA Travel skräddarsy den perfekta sportresan!

Låt LA Travel skräddarsy den perfekta sportresan! Med LA Travel reser du bekvämt och smidigt till ditt favoritlag i Europa eller USA. Det svenska resesportföretaget LA Travel har erbjudit resor sedan 2003. Och sedan starten kan LA Travel stoltsera med 97 procent nöjda kunder – ett bättre facit kan man knappast få!

LA Travel erbjuder dig fotbollsresor och fotboll från de bästa ligorna i Europa. Sugen på NHL eller NFL? Självklart ordnar LA Travel även resor till Nordamerika. Att boka en resa med LA Travel kunde inte vara enklare. På företagets hemsida finns en mycket smart sökfunktion.

Antingen kan du välja att söka efter en resa utifrån det lag du vill se. Du kan även utgå från en stad du tycker om. Självklart kan du också fylla i vilka datum du vill åka. LA Travel fixar med allt som flyg, hotell och biljetter.

Som kund hos LA Travel kan du alltid vara säker på att du är i trygga händer. Som medlem i Svenska resebyråföreningen så följer LA Travel de svenska lagar som gäller för paketresor. Om du skulle ha några frågor så ska du inte heller tveka att höra av dig direkt till LA Travel, som erbjuder support dygnet runt, vilket är väldigt bra att vet när man befinner sig utomlands.

När du bokar din resa med hjälp av LA Travel så gäller också prisgaranti. Inga prisförändringar kommer att ske oavsett om valutakursen ändras. Vidare gäller resegaranti, som ger dig ett ekonomisk skydd om resan, mot förmodan, skulle bli inställd eller avbruten.

Ge dig själv och dina vänner en oförglömlig upplevelse. Boka en sportresa med LA Travel redan idag. Upplev spänningen från läktarplats! För mer information, besök det svenska sportreseföretaget LA Travels hemsidan https://www.latravel.se/hockeyresor/. Lycka till med din bokning!

No related posts.