oberoende distributör av Herbalifes hälsoprodukter

I e-butiken http://www.herbauk.co.uk, en oberoende distributör av Herbalifes hälsoprodukter, hittar du ett brett sortiment av måltidersättningar, kosttillskott, diverse välsmakande lågkaloriprodukter, hud- och hårvårdsprodukter samt ett flertal unika och fräscha doftartiklar. Herbalifes produkter ser till att du får i dig rätt mängd proteiner, kolhydrater, fetter, fiber och andra näringsämnen som behövs för att din kropp ska må bra och fungera på ett tillfredsställande. Under mer än tre årtionden har Herbalifes metod hjälp miljontals människor världen över uppnå bättre viktkontroll och högre fysiskt välbefinnande. Prova du också! Gå in på http://www.good-weight-loss.co.uk, läs mer om produkterna och ta del av våra förmånliga erbjudanden.

Herbalifes första produkt, måltidsersättningen Formula 1 proteindrink, lanserades 1980. Den fortsätter vara en av våra mest populära varor. För effektiv och hållbar viktminskning, byt ut ett eller två huvudmål per dag mot en kalorisnål Formula 1-shake, som finns i sju olika smaker. Formula 1 ger dig en perfekt balans av högkvalitativ mjölk- och sojaprotein, essentiella mikronäringsämnen samt tillsatser av nyttiga ört- och växtextrakt. Och du sparar tid. Allt du behöver göra är att blanda 2 matskedar av Formula 1 med 2,5 deciliter mjölk.

Hur ska man använda Herbalifes produkter för bästa resultat? Varje produkt kommer med detaljerade instruktioner på baksidan. För ytterligare frågor, tveka inte att kontakt vår duktiga kundtjänst. Enklast når du oss via kontaktformuläret som du hittar på http://www.herba-minceur.fr . Hos oss är det enkelt och tryggt att handla. Under normala omständigheter levererar vi beställda varor inom 3-4 vardagar. Vi värnar om kundens integritet och använder oss av den senaste tekniken inom datasäkerhet. Handla hos www.herbauk.co.uk, det sunda valet!

Related posts:

  1. Herbalife grundades 1980 då Mark Hughes lanserade sin Herbalife Formula 1 Shake